Главная Карта Сайта Контакты

Оборудование для пищевой промышленности.

phone

+38 096 823 77 12

phone
phone
maill

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

maill

Статьи

Обладнання для нарізки картоплі

Картопля  вирощується в багатьох країнах Світа. Крім того що картоплю вживають як їжу, з неї виробляють крохмаль,  картопляні чіпси, картопля фрі та інші продукти.

Мийки для овочів та коренеплодів

Овочемийка з щітками та функцією поліровки продукціїНа овочепереробні підприємства овочі та коренеплоди поступають в забрудненому вигляді.  Незалежно від того, буде продукція проходити підготовку перед продажем, або піде далі на переробку, вона потребує мийки.


Мийка для овочів представляє собою спеціальною миючу машину, яка змиває з поверхні бруд та залишки отрутохімікатів. Овочемийки бувають різні по принципу дії та керування. Вони бувають автоматичні та напівавтоматичні по принципу дії.

Мийки для овочів бувають контейнерного та потокового типу.

Контейнерна овочемийка  конструктивно має контейнер, в який завантажується продукція. Контейнер може наповнюватися водою, як ванна, або мати дощувальну систему. Для покращення якості мийки  в машинах можуть встановлюватись допоміжні засоби, такі як щітки для мийки. Щітки миючої машини ефективно знищують бруд  з поверхні овочів, фруктів та коренеплодів без механічного пошкодження продукції. Крім мийки машини можуть виконувати (при встановленні додаткового обладнання) полірування та очистку продукції від шкірки.

Потокова мийка для коренеплодів  конструктивно нагадує транспортер, по якому рухається продукція. Конвеєр має валову стрічку, що позволяє обертати продукцію з всіх боків. Дощувальна система подає воду під тиском, яка змиває бруд з поверхні овочів, коренеплодів та фруктів. Швидкість руху стрічки транспортера розраховується таким чином, щоб на виході отримати чистий продукт.  

Усі машини для мийки овочів зроблені з якісної нержавіючої сталі. Процес мийки нескладний і може контролюватися однією людиною.

Комплексні мийки для овочів

Існує  немало машин для мийки плодоовочевої продукції. Особливу увагу заслуговують комплексні овочемийки, які мають невеликі розміри, високу продуктивність та функціональність. Забруднена продукція завантажується в машину, яка має наповнену водою ванну.   Овочі рухаються під водою, в яку подається під тиском повітря. Повітря забезпечує рух та тертя продукції, що гарантує якісне очищення її від бруду. Крім цього такі машини для мийки можуть бути оснащені збірниками для сміття та фільтруючою системою.  

Невелика овочемийка з великою продуктивністюДля збільшення терміну зберігання плодоовочевої продукція, деякі машині мають систему озонування. Газ озон поступає в воду порціонно в процесі мийки овочів та фруктів. За допомогою озону  знищуються мікроорганізми та мікроби з поверхні  плодоовочевої продукції. Чиста продукція поступає на подальшу переробку, або сушку та пакування.

Де продаються мийки для овочів?

Наша компанія «ВегаСистеми Україна» пропонує великий вибір машин та обладнання для мийки плодоовочевої продукції. Ви можете замовити, як окрему машину, так і комплексну промислову лінію. Також ми можемо виконати монтаж обладнання та його настройку. Замовлення можна оформити по телефонам +38 044 362 05 45, +38 096 823 77 12, або за адресою: Україна, м. Київ, Московський проспект 21, офіс 644. У нас ви можете отримати безкоштовну консультацію по вибору обладнання та його комплектації.