Главная Карта Сайта Контакты

Оборудование для пищевой промышленности.

phone

+38 096 823 77 12

maill

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

maill

Статьи

Обладнання для нарізки картоплі

Картопля  вирощується в багатьох країнах Світа. Крім того що картоплю вживають як їжу, з неї виробляють крохмаль,  картопляні чіпси, картопля фрі та інші продукти.

Нарізка картоплі

Нарізка картоплі за допомогою машинКартопля – це самий поширений коренеплід у всьому Світі. З нього готується багато страв та харчових продуктів.


В домашніх умовах нарізати картоплю нескладно, а що робити, коли це промислові масштаби. Нарізка картоплі в промислових  масштабах виконується на спеціальних машинах.

По принципу дії машини для нарізки картоплі можуть бути автоматичними та півавтоматичними. Нарізка картоплі може виконуватися шайбами, соломкою (картопля фрі) та кубиками. Конструктивно такі машині можуть бути роторними та лінійними.

Роторна машина для нарізання картоплі та інших овочів має циліндричну форму корпуса, в якому встановлений ротор. Під дією відцентрових сил картопля притискається до стінок ротора, який спрямовує її на ножі. В залежності від типу нарізки (кубиком, соломкою або шайбою) встановлюються різні набори ножів. Розміри нарізки регулюються наладчиком, або оператором машини.
 
Принцип дії: картопля завантажується в машину для різки після мийки та чистки. Потім вона поступає на перший ніж, який нарізає шайбою. Далі шайби картоплі поступають на другий набір ножів, які розрізують їх вподовж (соломкою). Якщо нарізка картоплі виконується кубиком, то соломка розрізується поперечними  ножами. В залежності від форми нарізки можна знімати або встановлювати різні набори ножів.

Лінійні машини для нарізки картоплі та інших овочів подають продукцію на ножі в лінійному напрямку. Перед ножами продукція затискається спеціальним пристроєм, який забезпечує рівномірну нарізку.

Устаткування для нарізки моркви

Морква – це корисний коренеплід, який використовується при приготуванні різноманітних страв та продуктів. В харчовій промисловості морква грає важливу роль, так як її використовують для додавання в страви, а також як основній продукт – при приготуванні моркви по-корейські.

Машина для нарізки моркви по-корейськіМорква по-корейські користується попитом серед покупців в наш час. Для того щоб її приготувати необхідно виконати наступні операції: мийка, чистка, нарізка, змішування зі спеціями та іншими компонентами по рецепту. Всі ці операції виконуються на спеціальному обладнанні.

Після мийки та очистки морква поступає на машину для нарізки, де нарізається соломкою невеликого розміру 1х1, 2х2 мм. Устаткування для нарізки моркви виконую різання вподовж плода. За допомогою машин вдається швидко отримати якісну нарізку продукції.

Нарізка моркві нагадує процес нарізки картоплі соломкою, та інших овочів та фруктів. Це обумовлене тим, що нарізка може виконуватись на універсальному обладнані. Також нарізка моркви може виконуватись різної форми: фігурна, шайбою, соломкою або кубиком.
Нарізана морква кубиком або шайбою може йти для приготування страв, а також на заморозку, як напівфабрикат.

Де купити обладнання для нарізки?

Придбати машини для нарізки коренеплодів, овочів та фруктів можна в нашій компанії. Заявки приймаються по телефонам +38 044 362 05 45, +38 096 823 77 12, або за адресою: Україна, м. Київ, Московський проспект 21, офіс  644.