Главная Карта Сайта Контакты

Оборудование для пищевой промышленности.

phone

+38 096 823 77 12

phone
phone
maill

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

maill

Статьи

Обладнання для нарізки картоплі

Картопля  вирощується в багатьох країнах Світа. Крім того що картоплю вживають як їжу, з неї виробляють крохмаль,  картопляні чіпси, картопля фрі та інші продукти.

Обладнання для миття овочів

Якісне та недороге обладнання для мийки плодоовочевої продукціїОвочі та фрукти потребують миття перед подальшою механічною очисткою, що підвищує термін зберігання та якість продукції.

Машини для миття овочів: картоплі, фруктів та зелені

Обладнання для миття овочів буває спеціалізоване та універсальне. Спеціалізовані машини виконують миття окремих сортів овочів, а універсальне обладнання застосовується для миття овочів, фруктів, зелені та інших продуктів. Деякі машину можуть одночасно виконувати чистку продукції.

Мийні машині для овочів можуть бути постійної та періодичної дії.

Мийне обладнання постійної дії оброблює овочі, які поступають потоком в зону мийки. Вони мають високу продуктивність і тому їх  використовують   на великих плодоовочевих підприємствах. 

Вони бувають таких типів:

•    Конвеєрне обладнання для мийки;
•    Барабанні машині для мийки;
•    Контейнерні машині для мийки.

Мийне обладнання періодичної дії використовуються для виконання  мийки плодоовочевої продукції – як окремої технологічної операції. Такі машині можуть використовуватися окремо, або у складі комплексної переробної лінії. Вони теж бувають  конвеєрного, барабанного та контейнерного типу.

Наша компанія пропонує на вибір різноманітне обладнання для мийки плодоовочевої продукції по доступним цінам. У нас ви можете придбати автоматичні та напівавтоматичні мийні машини для плодоовочевої продукції, а також машини з додатковими функціями полірування та озонування. 

Апарати для нарізки картоплі

Харчова продукція із картоплі користується попитом серед покупців. Картопляні чіпси, картопля фрі та заморожені напівфабрикати – це неповний перелік продуктів, які зустрічаються на полицях сучасних магазинів та супермаркетів. Для приготування цієї продукції використовується спеціалізоване обладнання. Один із типів такого обладнання – це апарати для нарізки картоплі.

Машина для нарізання картоплі шайбами, соломкою та кубикамиКартопля може нарізатися кубиками, соломкою, шайбами або іншої форми. Для цього використовуються машини для нарізки роторного (барабанного) та лінійного типу.

Роторні (барабанні) машини для нарізки картоплі мають циліндричний ротор, в який із бункера поступає вимита та почищена  картопля. Під дією відцентрових сил плоди прижимаються до стінок ротора, який направляє їх на перший ніж. Перший ніж машини нарізає картоплю шайбами.

Товщина нарізки може змінюватись оператором шляхом наладки обладнання.  Якщо потрібна нарізка соломкою (картопля фрі) на машину встановлюється другий комплект ножів, який виконує нарізку картопляних шайб вподовж. Для нарізання картоплі кубиками ставиться третій комплект ножів, яки розрізують соломку впоперек.

Лінійні апарати для нарізки картоплі подають продукцію в лінійному напрямку за допомогою транспортера. В зони нарізки продукція затискається спеціальним пристроєм, який забезпечує рівномірне та плавне нарізання.

В нашій компанії ви можете придбати обладнання для нарізки різноманітної плодоовочевої продукції шайбами, соломкою та кубиками. А також для нарізки моркви по корейски та капусти, зелені, салатів.