Главная Карта Сайта Контакты

Оборудование для пищевой промышленности.

phone

+38 096 823 77 12

maill

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

maill

Статьи

Обладнання для нарізки картоплі

Картопля  вирощується в багатьох країнах Світа. Крім того що картоплю вживають як їжу, з неї виробляють крохмаль,  картопляні чіпси, картопля фрі та інші продукти.

Мийка овочів

Машини для мийки та полірування морквиМийка овочів відбувається не тільки в домашніх умовах, вона потрібна також в процесі підготовки плодоовочевої продукції для переробки та продажу.

Подробнее...

lirer

Шинковка для моркови

Машина для нарезки моркови с высокой производительностьюШинковка для моркови представляет собой машину, которая выполняет нарезку корнеплодов полоской небольшого сечения. В последнее время особой популярностью у потребителей пользуется морковка по-корейски. Для приготовления данного продукта в больших масштабах необходимы разные виды машин.

Подробнее...

lirer

Подготовка овощей к продаже

Чистые упакованные овощи и фруктыКоличество продаж напрямую зависит от качества товара, это касается и плодоовощной продукции. Статистика показывает, что покупатель часто отдаёт предпочтение чистым овощам и фруктам, которые имеют удобную упаковку.

Подробнее...

lirer

Мийка для коренеплодів

Мийка для овочів з функцією очисткиКоренеплоди – це різноманітні овочеві культури, а саме: картопля, морква, буряк, пастернак та інші. Коренеплоди поступають на переробне підприємство забруднені та потребують мийки.

Подробнее...

lirer

Обладнання для миття овочів

Якісне та недороге обладнання для мийки плодоовочевої продукціїОвочі та фрукти потребують миття перед подальшою механічною очисткою, що підвищує термін зберігання та якість продукції.

Подробнее...

lirer