Лінія для миття овочів

Овочі в упаковці вважаються екологічно чистим та стерильним товаром. Упаковка овочів проводиться в поліетилен або в сітки, також має бути виконана фасовка та упаковка овочів у різну тару.

Для підготовки овочів до продажу вони проходять процеси:

  • миття
  • полірування
  • сушіння
  • фасування
  • пакування.

Для того щоб забезпечити цей процес необхідно використовувати спеціальне обладнання – лінії для миття овочів та пакувальні машини. Існують мийні машини для овочів, які миють продукцію під напором води, а також вібромийки для нетвердої плодоовочевої продукції. Лінія для миття коренеплодів під тиском здатна мити продукцію гарячою, теплою або холодною водою, залежно від технологічних вимог. Такі машини мають систему, за допомогою якої можна регулювати тиск води. Крім цього машини можуть мати рециркуляцію та фільтрацію води.

Вібромийки використовуються для миття м’яких овочів та фруктів, які можуть бути легко пошкоджені у процесі жорсткого миття. До таких овочів можна віднести помідори, виноград, салати та інші. Також вібромийки використовуються для продукції з незвичайною фактурою, що дозволяє зберегти її без зміни форми.

Коренеплоди вважаються найбільш забрудненою продукцією, тому вимагають миття. Для виконання цього завдання необхідна комплексна лінія для миття коренеплодів та інших твердих овочів.

В основному комплексна мийна лінія складається з різних машин та механізмів:

•   Подаючі механізми та машини: транспортери різних типів та бункери. Призначені для подачі продукції до мийної машини.
•   Мийна машина для коренеплодів та овочів — виконує процес миття, а також може мати додаткову опцію полірування та очищення сировини від шкірки.
•   Інспекційний транспортер – призначений для транспортування вимитої продукції до сушіння та одночасного контролю якості.
•   Машини для сушіння дозволяють висушити коренеплоди (без нагріву) від поверхневої вологи.
•   Проміжний транспортер необхідний для доставки сухої продукції на фасування та пакування.
•   Фасувальні та пакувальні машини необхідні для розподілу та пакування продукції в різну тару.

Коренеплоди та овочі можуть бути запаковані в поліетилен та сітки. Поліетилен запарюється і має спеціальні вентиляційні отвори. Сітка для овочів може стягуватись дротом, шпагатом або металевою кліпсою.

Залежно від технології виробництва інспекційний стіл може перебувати на початку ланцюжка обладнання (відразу після миття для коренеплодів та овочів) або на завершальній стадії перед процесом фасування та пакування.

Процес миття може бути повністю автоматизований або напівавтоматизований (оператор бере участь у деяких процесах).

Продаж лінії для миття овочів

Компанія «Vegasystems» пропонує широкий вибір обладнання для миття овочів та фруктів. Це машини високої продуктивності, які якісно справляються із поставленим завданням. Усі машини мають сертифікат якості та відповідають усім нормам за ДСТУ.

Замовити мийні машини та інше обладнання можна за телефонами:

+38 (093) 853 27 30

 +38 (096) 823 77 12

за адресою: Україна, Київ пр-т Степана Бандери 21, оф. 212