Обладнання для миття овочів

Багато підприємств прагнуть повної автоматизації технологічних процесів. Це дозволяє скоротити трудовитрати з боку обслуговуючого персоналу та зменшити час переробки плодоовочевої продукції. Не можна уявити переробку овочів, фруктів і тим більше коренеплодів без процесу миття. Машини для миття овочів та іншої продукції дозволяють швидко та якісно виконати цей процес. Продуктивність машин настільки висока, що виконати таку роботу вручну неможливо.

Поверхнева забрудненість овочів та фруктів залежить від їхньої природи. Несильно забруднена плодоовочева продукція миється в м’якому режимі – методом замочування та ополіскування чистою проточною водою. Сильно забруднені овочі та фрукти миються за допомогою спеціальних мийних машин щіткового типу, тобто за допомогою активних миючих засобів. Це можуть бути щітки або лопаті. Таке обладнання використовується для миття картоплі та інших корене- та бульбоплодів.  Для миття використовується питна оборотна та проточна технічна вода.

Види мийних машин для овочів

Мийні машини для овочів можуть бути кількох видів:

•   Мийно-струсуючі машини являють собою транспортер, що рухається, на який завантажується забруднена продукція. Це може бути обладнання для миття картоплі та інших коренеплодів, овочів та фруктів. Продукція рухається транспортером і змиває поверхневе забруднення методом занурення у водну ванну або з використанням дощової системи, яка розбризкує воду під натиском.
•   Мийні машини барабанного типу використовуються для миття твердих сортів овочів та плодів. Дане обладнання для миття овочів використовується у складі комплексних ліній з виробництва овочевих закусочних консервів. Розмір сировини знаходиться у діапазоні від 15 до 200 мм.

•   Щітково-мийні машини для овочів та інших плодів використовуються для миття твердих сортів продукції. Машина має ванну, виготовлену із нержавіючої сталі. Уздовж стін ванни розташовані вали, на яких закріплені циліндричні щітки спеціальної конструкції.
•  Устаткування для миття картоплі та іншої продукції лопатевого типу – машина має ванну, наповнену водою, в якій встановлені лопаті. За рахунок обертання лопатей відбувається обережне перемішування продукції, в ході якого відбувається змивання поверхневого забруднення.

Типи щіток для мийного обладнання

Дані щітки можуть виконувати такі операції:

•   Миття овочів та плодів — видалення поверхневого забруднення та залишків отрутохімікатів;
•   Полірування овочів та фруктів — надає продукції якісного товарного вигляду;
•   Очищення продукції від шкірки — ця операція необхідна для подальшої переробки продукції.

Продаж обладнання для миття овочів

Компанія «Vegasystems» пропонує широкий вибір обладнання для миття овочів та фруктів. Це машини високої продуктивності, які якісно справляються із поставленим завданням. Усі машини мають сертифікат якості та відповідають усім нормам за ДСТУ.

Замовити мийні машини та інше обладнання можна за телефонами:

+38 (093) 853 27 30

 +38 096 823 77 12

за адресою: Україна, Київ пр-т Степана Бандери 21, оф. 212