Мийка для коренеплодів

Коренеплоди – це різноманітні овочеві культури, а саме: картопля, морква, буряк, пастернак та інші. Коренеплоди надходять на переробне підприємство забруднені та потребують миття.

Миття для коренеплодів встановлюється перед транспортером, який подає їх на подальшу переробку. Обладнання для миття коренеплодів може бути контейнерного та поточного типу. По принципу дії воно буває автоматичне та напівавтоматичне.

Контейнерна мийка для овочів має форму ванни, в яку завантажуєтеся продукція. Цей об’єм може наповнюватися водою або може використовуватися дощова система, яка змиває бруд  з поверхні овочів. Для підвищення ефективності та продуктивності в машинах можуть встановлюватися допоміжні засоби та механізми: щітки, вали з лопатями та інші.

Потокова мийка для коренеплодів – це конвеєрна лінія, яка має дощувальну систему. Овочі рухаються по конвеєру, а зверху з форсунок  під тиском подається вода, яка змиває бруд  з їх поверхні.

Мийки для коренеплодів можна розділити на два типа: універсальні та спеціальні. Універсальна мийка для овочів може мити різноманітні коренеплоди, а спеціальні використовуються тільки для певного виду овочів. Серед спеціальних машин можна назвати обладнання для миття моркви, або обладнання для миття картоплі.

Для чого потрібне миття для картоплі?

Миття коренеплодів, а саме картоплі, потрібне для того, щоб очистити її від забруднення, залишків отрутохімікатів та знизити кількість мікроорганізмів на поверхні плода. Миття овочів це обов’язковий процес переробки сільськогосподарської продукції.

Перед сушінням картопля надходить на миття. Важливо, щоб процес миття відповідав деяким вимогам: він повинен бути ефективним, не допускати втрати сухих речовин, не пошкоджувати картоплю, а витрати води при митті повинні бути мінімальними. В процесі сушіння картопля не повинна змінювати колір.

Обладнання для миття картоплі може використовуватись для підготовки продукції до продажу, або як машина в комплексній переробній лінії.

Обладнання для миття моркви

Не завжди на полицях магазинів ми бачимо забруднену моркву. Інколи вона продається чистою та упакованою. Для цього овочепереробні підприємства миють моркву в спеціальних машинах, потім її сушать, фасують та пакують.

Миття для моркви потрібне не тільки для того, щоб ми придбали її чистою в магазині, а також для подальшої переробки. Морква – це один із складових  багатьох рецептів, тому, щоб пустити її на переробку, то потрібно її вимити.

Є велика кількість машин для миття коренеплодів, які можуть мити овочі, а також полірувати та чистити їх.

Де продаються мийки для овочів та фруктів?

Компанія «Vegasystems» пропонує великий вибір машин та обладнання для мийки плодоовочевої продукції. Ви можете замовити, як окрему машину, так і комплексну промислову лінію. Також ми можемо виконати монтаж обладнання та його настройку. 

Замовлення можна оформити по телефонам:

 +38 (093) 853 27 30

 +38 (096) 823 77 12 

за адресою: Україна, Киев пр-т Степана Бендеры 21, оф. 212

У нас ви можете отримати безкоштовну консультацію по вибору обладнання та його комплектації.