Коренеплоди – це різноманітні овочеві культури, а саме: картопля, морква, буряк, пастернак та інші. Коренеплоди поступають на переробне підприємство забруднені та потребують мийки.

Мийка для коренеплодів встановлюється перед транспортером, який подає їх на подальшу переробку. Обладнання для мийки коренеплодів може бути контейнерного та поточного типу. По принципу дії воно буває автоматичне та напівавтоматичне.

Контейнерна мийка для овочів має форму ванни, в яку завантажуєтеся продукція. Цей об’єм може наповнюватися водою або може використовуватися дощова система, яка змиває бруд  з поверхні овочів. Для підвищення ефективності та продуктивності в машинах можуть встановлюватися допоміжні засоби та механізми: щітки, вали з лопатями та інші.

Потокова мийка для коренеплодів – це конвеєрна лінія, яка має дощувальну систему. Овочі рухаються по конвеєру, а зверху з форсунок  під тиском подається вода, яка змиває бруд  з їх поверхні.

Мийки для коренеплодів можна розділити на два типа: універсальні та спеціальні. Універсальна мийка для овочів може мити різноманітні коренеплоди, а спеціальні використовуються тільки для певного виду овочів. Серед спеціальних машин можна назвати обладнання для миття моркви, або обладнання для мийки картоплі.

Для чого потрібна мийка для картоплі?

Мийка коренеплодів, а саме картоплі, потрібна для того, щоб очистити її від забруднення, залишків отрутохімікатів та знизити кількість мікроорганізмів на поверхні плода. Мийка овочів це обов’язковий процес переробки сільськогосподарської продукції.

Перед сушкою картопля поступає на мийку. Важливо, щоб процес мийки відповідав деяким вимогам: він повинен бути ефективним, не допускати втрати сухих речовин, не пошкоджувати картоплю, а витрати води при мийці повинні бути мінімальними. В процесі сушки картопля не повинна змінювати колір.

Обладнання для мийки картоплі може використовуватись для підготовки продукції до продажу, або як машина в комплексній переробній лінії.

Обладнання для миття моркви

Не завжди на полицях магазинів ми бачимо забруднену моркву. Інколи вона продається чистою та упакованою. Для цього овочепереробні підприємства миють моркву в спеціальних машинах, потім її сушать, фасують та упаковують.

Мийка для моркви потрібна не тільки для того, щоб ми придбали її чистою в магазині, а також для подальшої переробки. Морква – це один із складників  багатьох рецептів, тому щоб пустити її на переробку, то потрібно її вимити.

Є велика кількість машин для мийки коренеплодів, які можуть мить овочі, а також полірувати та чистити їх.

Де продаються мийки для овочів та фруктів?

Компанія «Vegasystems» пропонує великий вибір машин та обладнання для мийки плодоовочевої продукції. Ви можете замовити, як окрему машину, так і комплексну промислову лінію. Також ми можемо виконати монтаж обладнання та його настройку. 

Замовлення можна оформити по телефонам:

 +38 (093) 853 27 30

 +38 (096) 823 77 12 

за адресою: Україна, Киев пр-т Степана Бендеры 21, оф. 212

У нас ви можете отримати безкоштовну консультацію по вибору обладнання та його комплектації.