Мийка овочів відбувається не тільки в домашніх умовах, вона потрібна також в процесі підготовки плодоовочевої продукції для переробки та продажу. Як показує практика чисті овочі та фрукти розпродуються скоріше, ніж забруднені. Також важливу роль грає упаковка, яка впливає на кількість проданого товару. Покупець віддає перевагу чистому та якісно упакованому товару, чим брудним овочам та фруктам, які звалені в кучу. Для  виконання очистки овочів та фруктів використовуються спеціальні мийні машини.

Обладнання для миття моркви

Обладнання для миття моркви дозволяє знищити поверхневе забруднення та виконати полірування плода до «глибокого» блиску. Морква виставлена на полицях супермаркетів в пластиковій упаковці виглядає свіжою тривалий термін. Така продукція продається швидше, чим забруднена.

На першому етапі виробництва виконується очистка продукції від забруднення та листя. Далі морква поступає на ретельну мийку, вирівнювання поверхні та полірування.  Якість мийки та полірування моркви може визначатися оператором, а якість форми контролюється оптичним пристроєм. Це дозволяє отримати продукцію найвищого ґатунку.

Виробничій цикл закінчується автоматизованим зважуванням та пакуванням продукції. Обладнання для мийки моркви може працювати як окрема машина, так і входити в склад комплексної виробничої лінії.  Лінія по переробці плодово-овочевої продукції може бути повністю автоматизованою, або напівавтоматичною.

Обладнання для мийки картоплі

Картопля популярний продукт в нашій країні. В багатьох супермаркетах картопля продається, як забруднена, так і вимита в упаковці.  Як показує статистка продаж чистих продуктів в упаковці перевищує попит на забруднений товар.

Мийка картоплі проходить в декілька етапів та повинна відповідати деяким вимогам. Мийка картоплі повинна бути ефективною, без механічного пошкодження поверхні. Картопля повинна бути очищена від залишків землі та піску, легких (солома, листя та гілля) та важких (каміння, цвяхи та інше) домішок. Обладнання  для мийки картоплі знищує мікроорганізми та залишки отрутохімікатів з поверхні сировини. Така продукція зберігається довше, а попит серед покупців вищий, чим на забруднену продукцію.

Картопля після мийки потребує сушки, тому вона проходить через сушильну машину. Потім її фасують по розміру, вазі та упаковують в сітки, або в кульки.  Картопля у сітках може мати вагу от 1 до 5 кг. Більша вага картоплі завантажується у мішки.

 

Продаж обладнання для мийки картоплі та моркви

Компания «Vegasystems» предлагает широкий выбор оборудования для мойки овощей и фруктов. Это машины высокой производительности, которые качественно справляются с поставленной задачей. Все машины имеют сертификат качества и отвечают всем нормам по ГОСТ.

Заказать моечные машины и другое оборудование можно по телефонам:

+38 (093) 853 27 30

 +38 (096) 823 77 12

по адресу: Украина, Киев пр-т Степана Бендеры 21, оф. 212