Миття для овочів та фруктів

Миття для овочів та фруктів – це одне з основних технологічних операцій, що використовуються у переробній харчовій промисловості.

Плодоовочеві бази та переробні підприємства отримують овочі та фрукти у забрудненому вигляді. У магазинах часто можна побачити плодоовочеву продукцію як брудну, так і чисту, красиво упаковану. Для того щоб продукція була чистою та мала привабливий товарний вигляд, багато виробників використовують машини для миття овочів, які не тільки видаляють забруднення з поверхні продукції, але й полірують її.

Крім торгової естетики, овочі та фрукти використовуються для переробки та виробництва продуктів харчування. З них роблять різні соки, пюре, пасти та інші харчові продукти. Тому миття овочів та фруктів є першою та найосновнішою операцією виробництва різних харчових продуктів. Від миття залежить якість кінцевого продукту.

Для миття овочів та фруктів можуть використовуватись різні машини та обладнання, які можуть бути спеціалізованими або універсальними. Спеціалізована мийна машина для овочів призначена для миття певного сорту продукції, а універсальна може мити різні овочі та фрукти.

За принципом керування машини для миття можуть бути:

•   Автоматичні мийні машини — це повністю автоматизоване обладнання, в якому всі процеси: від завантаження — миття — вивантаження готової продукції, виконуються в автоматичному режимі;
•   Напівавтоматичні мийні машини — це обладнання для миття плодоовочевої продукції, в процесі якої сам процес завантаження і миття виконується в автоматичному режимі, а ось вивантаження готової продукції проводиться вручну.

Крім цього, машина для миття овочів може виконувати й інші завдання: полірування або озонування. Для цього на машину встановлюються додаткові механізми. Також можливе в процесі миття одночасне очищення продукції від шкірки. Такі комбіновані мийні машини дозволяють скоротити час на окремі операції та збільшити продуктивність комплексної лінії.

Після миття та очищення продукція проходить контроль якості та надходить на виробничу лінію, де відбувається процес приготування різної харчової продукції. В результаті переробки овочів та фруктів можна отримати різні види консервації, джеми, варення, соки, компоти, пюре, соуси, картопляні чіпси, заморожені напівфабрикати та інші продукти. Також фрукти та овочі можуть входити як окремі інгредієнти в рецепти різних страв.

Продаж мийних машин для овочів та фруктів

Компанія «Vegasystems» пропонує широкий вибір обладнання для миття овочів та фруктів. Це машини високої продуктивності, які якісно справляються із поставленим завданням. Усі машини мають сертифікат якості та відповідають усім нормам за ДСТУ.

Замовити мийні машини та інше обладнання можна за телефонами:

+38 (093) 853 27 30

 +38 096 823 77 12

або за адресою: Україна, Київ пр-т Степана Бандери 21, оф. 212