Картопля – це самий поширений коренеплід у всьому Світі. З нього готується багато страв та харчових продуктів. В домашніх умовах нарізати картоплю нескладно, а що робити, коли це промислові масштаби. Нарізка картоплі в промислових  масштабах виконується на спеціальних машинах. 

По принципу дії машини для нарізки картоплі можуть бути:

  • автоматичними
  • півавтоматичними.

Нарізка картоплі може виконуватися:

  • шайбами
  • соломкою (картопля фрі)
  • кубиками.

Конструктивно такі машині можуть бути:

  • Роторна машина для нарізання картоплі та інших овочів має циліндричну форму корпуса, в якому встановлений ротор. Під дією відцентрових сил картопля притискається до стінок ротора, який спрямовує її на ножі. В залежності від типу нарізки (кубиком, соломкою або шайбою) встановлюються різні набори ножів. Розміри нарізки регулюються наладчиком, або оператором машини.

Принцип дії: картопля завантажується в машину для різки після мийки та чистки. Потім вона поступає на перший ніж, який нарізає шайбою. Далі шайби картоплі поступають на другий набір ножів, які розрізують їх вподовж (соломкою). Якщо нарізка картоплі виконується кубиком, то соломка розрізується поперечними  ножами. В залежності від форми нарізки можна знімати або встановлювати різні набори ножів.

  • Лінійні машини для нарізки картоплі та інших овочів подають продукцію на ножі в лінійному напрямку. Перед ножами продукція затискається спеціальним пристроєм, який забезпечує рівномірну нарізку.
Де купити обладнання для нарізки?

Придбати машини для нарізки коренеплодів, овочів та фруктів можна в нашій компанії “Vegasystems”.

Заявки приймаються по телефонам:

+38 (096) 823 77 12

+38 (093) 853 27 30

або за адресою: Україна, м. Київ проспект Степана Бандери  21, офіс 18