Обладнання для миття овочів, корнеплодів, фруктів та зелені

Обладнання для миття овочів та фруктів

Сучасне плодоовочеве підприємство неможливо уявити без обладнання для миття овочів та фруктів. Існує велика кількість мийних машин, які відрізняються конструктивним складом та технологією роботи.

В залежності від виду овочів та фруктів машини для мийки бувають:

  •  м’якого миття
  • жорсткого миття. 

Перший тип обладнання для миття овочів використовується для обробки сировини з м’якою структурою: томати, ягоди та салати. Такі мийні машини делікатно видаляють поверхневе забруднення та залишки отрутохімікатів з поверхні продукції. Це машини для мийки в водяній ванні  та процесу полоскання. Так як овочі та фрукти мають ніжну структуру, то такий засіб мийки не наносить шкоди поверхні плода. Також можна використовувати машини з дощувальною системою, де вода під тиском омиває та ополіскує овочі та фрукти.

Обладнання для миття овочів з твердою структурою, таких як морква, картопля, буряк, миє продукцію за допомогою допоміжних засобів: щіток, лопотів та інших механізмів. 

Такі машини виконують глибоке очищення плодів від бруду та піску, а також залишків шкідливих речовин, які залишились під час обробки продукції отрутохімікатами та антисептичними препаратами. Такі мийки також можуть мати систему полірування та очистки продукції від кожухи. Наприклад, миття моркви   з поліруванням підвищує термін зберігання продукції та збільшує кількість продаж.

Машини для мийки овочів та фруктів можуть бути:

  • автоматичні — виконують всі операції без участі оператора
  • напівавтоматичні — частково потребують допомоги з сторони обслуговуючого персоналу.

Обладнання для миття овочів буває:

  • барабанного типу
  • бункерного типу
  • лінійного типу.

Також деякі машини обладнані системою циркуляції та фільтрації води. Робочі поверхні машин для мийки овочів виконані із нержавіючої сталі, що спрощує обслуговування обладнання та збільшує термін його експлуатації.

Купити обладнання для переробки плодоовочевої продукції можна в компанії «ВегаСистеми Україна». 

Замовлення можна оформити по телефонам:

+38 (044) 362 05 45;

+38 (096) 823 77 12

або за адресою: Україна, Киев пр-т Степана Бендеры 21, оф. 212.