Обладнання для миття овочів

Машини для миття овочів: моркви, картоплі, буряка

Овочі потребують миття перед подальшою механічною очисткою, що підвищує термін зберігання та якість продукції.

Обладнання для миття овочів буває:

  • спеціалізоване – виконують миття окремих сортів овочів; універсальне обладнання застосовується для миття овочів, фруктів, зелені та інших продуктів. Деякі машину можуть одночасно виконувати чистку продукції.
  • універсальне обладнання застосовується для миття овочів, фруктів, зелені та інших продуктів. Деякі машину можуть одночасно виконувати очищення продукції. 

Мийні машині для овочів можуть бути:

  • постійної дії – оброблює овочі, які надходять потоком в зону миття. Вони мають високу продуктивність і тому їх  використовують   на великих плодоовочевих підприємствах.
  • періодичної дії -використовуються для виконання  миття плодоовочевої продукції – як окремої технологічної операції. Такі машині можуть використовуватися окремо, або у складі комплексної переробної лінії. Вони теж бувають  конвеєрного, барабанного та контейнерного типу.

Мийні машини постійної дії бувають таких типів:

•    Конвеєрне обладнання для миття;
•    Барабанні машині для миття;
•    Контейнерні машині для миття.

Наша компанія пропонує на вибір різноманітне обладнання для миття плодоовочевої продукції за доступними цінами. У нас ви можете придбати автоматичні та напівавтоматичні мийні машини для плодоовочевої продукції, а також машини з додатковими функціями полірування та озонування.

Апарати для нарізки картоплі

Харчова продукція з картоплі користується попитом серед покупців. Картопляні чіпси, картопля фрі та заморожені напівфабрикати – це неповний перелік продуктів, які зустрічаються на полицях сучасних магазинів та супермаркетів. Для приготування цієї продукції використовується спеціалізоване обладнання. Один із типів такого обладнання – це апарати для нарізки картоплі.

Картопля може нарізатися кубиками, соломкою, шайбами або іншої форми.  Для цього використовуються машини для нарізки роторного (барабанного) та лінійного типу.

Роторні (барабанні) машини для нарізки картоплі мають циліндричний ротор, в який із бункера потрапляє вимита та очищена  картопля. Під дією відцентрових сил плоди притискаються до стінок ротора, який направляє їх на перший ніж. Перший ніж машини нарізає картоплю шайбами.

Товщина нарізки може змінюватись оператором шляхом налагодження обладнання.  Якщо потрібна нарізка соломкою (картопля фрі) на машину встановлюється другий комплект ножів, який виконує нарізку картопляних шайб взодовж. Для нарізання картоплі кубиками ставиться третій комплект ножів, які розрізають соломку впоперек.

Лінійні апарати для нарізки картоплі подають продукцію в лінійному напрямку за допомогою транспортера. В зони нарізки продукція затискається спеціальним пристроєм, який забезпечує рівномірну та плавну нарізку.

Продаж мийних машин та овочів

Компанія «Vegasystems» пропонує широкий вибір обладнання для миття овочів та фруктів. Це машини високої продуктивності, які якісно справляються із поставленим завданням. Усі машини мають сертифікат якості та відповідають усім нормам за ДСТУ.

Замовити мийні машини та інше обладнання можна за телефонами:

+38 (093) 853 27 30

 +38 (096) 823 77 12

за адресою: Україна, Київ пр-т Степана Бандери 21, оф. 212