Машини для миття овочів: моркви, картоплі, буряка

Овочі потребують миття перед подальшою механічною очисткою, що підвищує термін зберігання та якість продукції.

Обладнання для миття овочів буває:

  • спеціалізоване – виконують миття окремих сортів овочів, а універсальне обладнання застосовується для миття овочів, фруктів, зелені та інших продуктів. Деякі машину можуть одночасно виконувати чистку продукції.
  • універсальне  

Мийні машині для овочів можуть бути:

  • постійної дії – оброблює овочі, які поступають потоком в зону мийки. Вони мають високу продуктивність і тому їх  використовують   на великих плодоовочевих підприємствах.
  • періодичної дії -використовуються для виконання  мийки плодоовочевої продукції – як окремої технологічної операції. Такі машині можуть використовуватися окремо, або у складі комплексної переробної лінії. Вони теж бувають  конвеєрного, барабанного та контейнерного типу.

Постійної дії бувають таких типів:

•    Конвеєрне обладнання для мийки;
•    Барабанні машині для мийки;
•    Контейнерні машині для мийки.

Наша компанія пропонує на вибір різноманітне обладнання для мийки плодоовочевої продукції по доступним цінам. У нас ви можете придбати автоматичні та напівавтоматичні мийні машини для плодоовочевої продукції, а також машини з додатковими функціями полірування та озонування.

Апарати для нарізки картоплі

Харчова продукція із картоплі користується попитом серед покупців. Картопляні чіпси, картопля фрі та заморожені напівфабрикати – це неповний перелік продуктів, які зустрічаються на полицях сучасних магазинів та супермаркетів. Для приготування цієї продукції використовується спеціалізоване обладнання. Один із типів такого обладнання – це апарати для нарізки картоплі.

Картопля може нарізатися кубиками, соломкою, шайбами або іншої форми. Для цього використовуються машини для нарізки роторного (барабанного) та лінійного типу.

Роторні (барабанні) машини для нарізки картоплі мають циліндричний ротор, в який із бункера поступає вимита та почищена  картопля. Під дією відцентрових сил плоди прижимаються до стінок ротора, який направляє їх на перший ніж. Перший ніж машини нарізає картоплю шайбами.

Товщина нарізки може змінюватись оператором шляхом наладки обладнання.  Якщо потрібна нарізка соломкою (картопля фрі) на машину встановлюється другий комплект ножів, який виконує нарізку картопляних шайб вподовж. Для нарізання картоплі кубиками ставиться третій комплект ножів, яки розрізують соломку впоперек.

Лінійні апарати для нарізки картоплі подають продукцію в лінійному напрямку за допомогою транспортера. В зони нарізки продукція затискається спеціальним пристроєм, який забезпечує рівномірне та плавне нарізання.

Продажа моечных машин для овощей

Компания «Vegasystems» предлагает широкий выбор оборудования для мойки овощей и фруктов. Это машины высокой производительности, которые качественно справляются с поставленной задачей. Все машины имеют сертификат качества и отвечают всем нормам по ГОСТ.

Заказать моечные машины и другое оборудование можно по телефонам:

+38 (093) 853 27 30

 +38 096 823 77 12

по адресу: Украина, Киев пр-т Степана Бендеры 21, оф. 212