Обладнання для нарізки картоплі та моркви

Приготування різних продуктів неможливе без нарізки. Це стосується і плодоовочевої промисловості, де основна продукція – це овочі, фрукти, коренеплоди та салати. Всі овочі нарізаються практично однаково (нарізка овочів кубиками або соломкою), і в цій статті ми хочемо розповісти про нарізку картоплі та моркви.

Овочерізка для нарізки картоплі фрі

Ми часто замовляємо у ресторанах та кафе приготування картоплі фрі, але мало хто замислювався, звідки прийшла до нас ця страва? Існує кілька думок із цього приводу. Деякі кухарі вважають, що нарізану соломкою картоплю вперше приготували у Бельгії, а також існує думка, що це сталося у Франції. Ми не будемо сперечатися і приймати позицію того чи іншого боку, а краще розповімо, як готувати картоплю фрі.

У домашніх умовах це просто зробити. Можна купити готовий напівфабрикат – заморожену картоплю, нарізану соломкою. Якщо ви прихильник натурального продукту, то, почистивши картоплю, його можна нарізати, використовуючи картопля фрі-нарізку. Нарізка картоплі фрі виконуяється соломкою однакового перерізу. Потім нарізана картопля поміщається в киплячу олію у фритюрницю. Такий спосіб дозволяє швидко просмажити картоплю і отримати золотисту і хрустку скоринку. Після того, як картоплю дістали з фритюрниці, її необхідно посолити і додати ароматні приправи.

У великих масштабах, на рівні кафе чи ресторану, для нарізки картоплі фрі використовуються різні машини та обладнання. Картопля фрі-нарізка представляє собою машину, яка здатна швидко і якісно нарізати картоплю соломкою у великій кількості. Такі машини та обладнання використовують і при виробництві напівфабрикатів.

Овочерізка для нарізки моркви по-корейськи

Морква по-корейськи користується величезним попитом у покупців. Для того щоб задовольнити попит на даний продукт, використовується обладнання для нарізки моркви по-корейськи. Вважають, що тонка нарізка моркви є показником якості даного продукту. Нарізка для моркви по-корейськи здатна налаштовуватися за розміром, що обумовлено наявністю змінних головок з ножами. Сучасні машини для шаткування моркви можуть робити нарізку з перетином в  1 х 1;  1,5 х 1,5;  2 х 2 мм.

Нарізка для моркви по-корейськи може бути барабанного або поздовжнього типу. Усі робочі поверхні машини виготовляються із якісної нержавіючої сталі. Керувати процесом нарізки може один оператор.

Машини для нарізки моркви по-корейськи барабанного типу мають ротор, що обертається, який направляє продукцію на ріжучі ножі. Нарізка моркви проводиться дуже швидко і без істотних втрат. Якість нарізки дуже висока.

Поздовжня нарізка направляє продукцію на ножі в лінійному напрямку, при цьому в зоні нарізки вона притискається спеціальним пристроєм, що забезпечує рівне і плавне шаткування.

Продаж овочерізки для картоплі та моркви

Компанія «Vegasystems» пропонує широкий вибір обладнання для миття овочів та фруктів. Це машини високої продуктивності, які якісно справляються із поставленим завданням. Усі машини мають сертифікат якості та відповідають усім нормам за ДСТУ.

Замовити мийні машини та інше обладнання можна за телефонами:

+38 (093) 853 27 30

 +38 (096) 823 77 12

за адресою: Україна, Київ пр-т Степана Бандери 21, оф. 212