Овочерізка для моркви по-корейськи

Шаткування для моркви є машиною, яка виконує нарізку коренеплодів смужкою невеликого перерізу. Останнім часом особливою популярністю у споживачів користується морква по-корейськи. Для виготовлення цього продукту у великих масштабах необхідні різні види машин.

Морква надходить на овочепереробні підприємства у забрудненому вигляді, і потребує миття. Для цього використовуються мийні та очисні машини, іноді ці дві технологічні операції можуть виконуватись на одній машині.

Після миття та чищення морква надходить на електричну шатківницю, де проводиться нарізка коренеплоду соломкою дрібного перерізу. Шатківниця для моркви по-корейськи може мати різну конструкцію.

Вони бувають за принципом управління: автоматичні та напівавтоматичні.

Конструктивно шатківниці для моркви можна розділити на кілька типів:

•   Машини для нарізки моркви барабанного (роторного) типу. Являють собою ротор циліндричної форми, в який завантажується вимита і очищена морква. Під дією відцентрових сил продукція притискається до стінок ротора і подається на ножі.
•   Машини поздовжньої нарізки являються транспортером, який подає продукцію на ріжучі ножі. У зоні безпосередньої близькості до ножів продукція притискається спеціальним пристроєм, що дозволяє забезпечити рівномірне та якісну нарізку продукції.

Всі робочі поверхні машини для шаткування моркви виготовлені з якісної харчової нержавіючої сталі. Машини мають просте керування та нескладне обслуговування.

Технологія приготування моркви по-корейськи

Електрична шатківниця для моркви по-корейськи виконує нарізку тонкою соломкою. Вважають, що чим тонше нарізана морква, тим краще. Товщину нарізки можна регулювати за допомогою зміни ножів чи насадок. Після шатківниці морква надходить у тару, де її злегка підсолюють. Це потрібно для того, щоб морква пустила соки. Далі нагріту олію з гірким червоним перцем додають у моркву. Також до складу моркви по-корейськи входить розтерта кінза, роздавлений часник, соєвий соус або рідка соя, оцтова есенція. Деякі виробники додають перемелений свіжий солодкий та гіркий червоний перець.
Це один із рецептів приготування моркви по-корейськи.

Продаж овочерізки для моркви корейською

Компанія «Vegasystems» пропонує широкий вибір обладнання для миття овочів та фруктів. Це машини високої продуктивності, які якісно справляються із поставленим завданням. Усі машини мають сертифікат якості та відповідають усім нормам за ДСТУ.

Замовити мийні машини та інше обладнання можна за телефонами:

+38 (093) 853 27 30

 +38 (096) 823 77 12

за адресою: Україна, Київ пр-т Степана Бандери 21, оф. 212