Овочерізка для нарізки картоплі

Картопля вирощується в багатьох країнах світу. Крім того, що картоплю вживають як їжу, з неї виробляють крохмаль, картопляні чіпси, картопля фрі та інші продукти. В харчовій промисловості для переробки картоплі використовуються різноманітні машини та обладнання. Картопля на овочепереробні підприємства поступає в забрудненому вигляді, тому вона проходить процес мийки, очистки та переробки. На обладнання для нарізки картоплі продукція поступає після мийки та очистки. Машини для нарізки картоплі може виконувати нарізку шайбами, соломкою (картопля фрі) та кубиками. Після мийки та очистки картопля завантажується в машину для різки.

 Обладнання для нарізки картоплі може бути:

  • автоматичне
  • напівавтоматичне.

Конструктивно машини для нарізки можуть бути:

  • Барабанного (роторного) типу. Роторні машини мають циліндричну форму, так як мають циліндричний ротор, куди завантажується картопля. Відцентрові сили прижимають картоплю до стінок ротора, який направляє її на ножі. В залежності від виду нарізки (шайбою, соломкою та кубиком) в машині можуть встановлюватись різні типи ножів. Першій ніж нарізає картоплю шайбами, далі стоять ножі для лінійного нарізання (соломкою). Якщо картопля нарізається кубиком, то ставляться ножі для різки впоперек. Всі ножі можна знімати в залежності від типу нарізки. Розміри нарізки можна корегувати.
  • Лінійного типу. Машини для нарізки картоплі лінійного типу нагадують конвеєр, який подає картоплю в лінійному напрямку. Перед ножами картопля притискається спеціальним пристроєм, що дозволяє виконувати плавне та рівномірне нарізання. Такі машини також можуть нарізати картоплю шайбами, соломкою та кубиком.
Овочерізка для нарізки моркви

Машини для нарізки моркви конструктивно схожі на обладнання для нарізки картоплі та інших овочів та фруктів. Овочерізки для моркви бувають:

  • лінійного типу
  • роторного типу.

Морква використовується для приготування різних страв, а також для заморозки, як напівфабрикат. В наш час також користується попитом морква по-корейські. Нарізка корейської моркви виконується на спеціальних машинах.

Після мийки та очистки морква завантажується в машину для нарізки. Нарізка виконується вподовж коренеплоду соломкою, розміри якої регулюется від 1 до 5 мм. Машина для нарізки моркви має високу продуктивність та високу якість продукту на виходы.

Овочерізки для нарізки корейської моркви можуть використовуватися як окремі механізми, так і входити в склад комплексної промислової лінії по виготовленню салатів.

Де можна купити машини для нарізки коренеплодів?
Машини для нарізки коренеплодів, овочів та фруктів можна придбати в компанії «ВегаСистеми Україна». Замовити обладнання та машини можна за телефонам:

+38 096 823 77 12

+38 093 853 27 30

або за адресою: Україна, м. Київ, Проспект Степана Бандери  21.